Sklep

Sklep

Jest 84 produktów.

Pokazano 1-12 z 84 pozycji

Aktywne filtry

Olej z nasion czarnuszki...

14,50 zł Cena

OLEJ Z NASION CZARNUSZKI - TŁOCZONY NA ZIMNO - butelka szklana, 100 ml. To olej powstały w procesie tłoczenia nasion czarnuszki tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy pozostaje taki sam, jak w nasionach tych roślin. W ten sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

Olej z ostropestu tłoczony...

14,50 zł Cena

OLEJ Z OSTROPESTU - TŁOCZONY NA ZIMNO -250 ml ( szkło )- to olej powstały w procesie tłoczenia nasion ostropestu plamistego tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy jest taki sam, jak w nasionach tych roślin. W ten właśnie sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

Pestki dyni bezłupinowej 500 g

14,90 zł Cena

Pestki dyni to ziarna o wyjątkowych walorach zdrowotnych. Powinny być włączone do codziennej diety, jako dodatek do owsianki, do chleba, zmielone do wypieku ciast a także jako zdrowa przekąska.

Olej rydzowy z lnianki...

12,00 zł Cena

Olej powstały w procesie tłoczenia nasion lnianki siewnej (in. rydza) tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym  po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy jest taki sam, jak w nasionach tych roślin. W ten właśnie sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

Olej z nasion wiesiołka 100...

16,50 zł Cena

To olej powstały w procesie tłoczenia nasion wiesiołka tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy jest taki sam, jak w nasionach tych rośliny. W ten właśnie sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

OWOCE DLA TWOJEGO...

49,00 zł Cena

Akcja FIT, dostarczamy sezonowe owoce, obecnie jabłka i gruszki, mix kompozycje dla pracowników od 49 pln.

Doceń swojego pracownika, zadbaj o jego zdrowie i kondycję.

Skontaktuj się z nami kontakt@dobreznatury.pl - oferta dostosowana do ilości pracowników.

Jaja / 30 szt

29,00 zł Cena

Jajko - źródło białka, skarbnica witamin - A, E, D i K oraz B2 i B12, kwasu pantotenowego i składników mineralnych: fosforu, potasu, wapnia, żelaza, magnezu.

*Jaja / 10 szt.

9,90 zł Cena

Jajko - źródło białka, skarbnica witamin - A, E, D i K oraz B2 i B12, kwasu pantotenowego i składników mineralnych: fosforu, potasu, wapnia, żelaza, magnezu.