Filtruj według

kosmetyki naturalne

Miody i przetwory

Miody i przetwory

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Ogórki kiszone / 0,5 kg...

7,00 zł Cena

     Podczas kiszenia warzywa te nie tracą swoich cennych minerałów, a bakterie biorące udział w procesie kiszenia wytwarzają dużą ilość wit. C , dlatego też pozwalają wzmacniać organizm i zwiększać odporność na różnego rodzaju infekcje.

Miód rzepakowy 1300 g...

45,00 zł Cena

     Jest miodem wiosennym, zbierany głównie na przełomie maja i czerwca.

W postaci płynnej jest prawie bezbarwny, lekko słomkowy lub jasnożółty z zielonkawym podbarwieniem. Bardzo szybko się krystalizuje, przyjmując mazistą konsystencję oraz biało-kremową barwę. Jest łagodny, ale mdły, z nutą goryczki.

Miód wielokwiatowy 1300 g

45,00 zł Cena

     Jego smak może być bardzo zróżnicowany w zależności od tego, jakie pożytki dominowały podczas zbierania nektaru przez pszczoły.

Miód z kwiatów wiosennych jest jasny i delikatnie słodki, natomiast miód z kwiatów jesiennych ma ostrzejszy i bardziej wyrazisty smak.

Miód akacjowy 1300 g zbiór...

45,00 zł Cena

     Spośród wielu rodzajów miodów, ten pozyskiwany jest w okresie kwitnienia tzw. „białej lipy”. Ma półpłynną konsystencje, słodki zapach i aromat.

Jest jednym z cenniejszych źródeł szybko przyswajalnych węglowodanów, przez co stosuje się go także w stanach wyczerpania oraz przewlekłego zmęczenia, ma działanie uspakajające.