Filtruj według

kosmetyki naturalne

Oleje

Oleje

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

*Olej rzepakowy 1000ml

22,00 zł Cena

     Olej rzepakowy jest jednym z najzdrowszych olei na świecie, zmniejsza zawartość złego cholesterolu i sprzyja zachowaniu młodości.

Często nazywa się go "oliwą północy" ze względu na zbliżony skład do oliwy z oliwek.

Olej z nasion czarnuszki...

14,50 zł Cena

OLEJ Z NASION CZARNUSZKI - TŁOCZONY NA ZIMNO - butelka szklana, 100 ml. To olej powstały w procesie tłoczenia nasion czarnuszki tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy pozostaje taki sam, jak w nasionach tych roślin. W ten sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

Olej z ostropestu tłoczony...

14,50 zł Cena

OLEJ Z OSTROPESTU - TŁOCZONY NA ZIMNO -250 ml ( szkło )- to olej powstały w procesie tłoczenia nasion ostropestu plamistego tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy jest taki sam, jak w nasionach tych roślin. W ten właśnie sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

Olej rydzowy z lnianki...

12,00 zł Cena

Olej powstały w procesie tłoczenia nasion lnianki siewnej (in. rydza) tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym  po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy jest taki sam, jak w nasionach tych roślin. W ten właśnie sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).

Olej z nasion wiesiołka 100...

16,50 zł Cena

To olej powstały w procesie tłoczenia nasion wiesiołka tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Metoda wykorzystuje prasy ślimakowe, dzięki którym po wydobyciu oleju z rośliny, skład biochemiczny oliwy jest taki sam, jak w nasionach tych rośliny. W ten właśnie sposób powstaje tzw. olej dziewiczy (extra vergine).