Filtruj według

kosmetyki naturalne

Nabiał

Nabiał

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Mleko krowie 1 litr

5,95 zł Cena

     Mleko to źródło białka i wapnia, lipidów, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin m.in. rozpuszczalnych w wodzie – z grupy B (B1, B2, B6 czy kwas foliowy). Jest źródłem witaminy D.

Ser Bundz (biały) / ok....

9,00 zł Cena

     Świeży, biały ser z odtłuszczone mleka krowiego. Produkt o wyjątkowo aksamitnej konsystencji i wspaniałych walorach smakowych. Ser wytwarzany ręcznie, bez żadnych konserwantów, w 100% naturalny.

Ser Bundz w oleju...

12,00 zł Cena

     Świeży, biały ser (odtłuszczone mleko krowie). Produkt o wyjątkowo aksamitnej konsystencji i wspaniałych walorach smakowych. Ser wytwarzany ręcznie, bez żadnych konserwantów, w 100% naturalny.

Ser Bundz z czarnuszką...

12,00 zł Cena

     Świeży, biały ser z czarnuszką. Produkt o wyjątkowo aksamitnej konsystencji i wspaniałych walorach smakowych. Ser wytwarzany ręcznie, bez żadnych konserwantów, w 100% naturalny.

Twarożek ok. 250 g

7,95 zł Cena

     Świeży, biały ser twarogowy z mleka krowiego. Produkt o wyjątkowo aksamitnej konsystencji i wspaniałych walorach smakowych. Ser wytwarzany ręcznie, bez żadnych konserwantów, w 100% naturalny.

Ser Bundz (czosnek...

12,00 zł Cena

     Świeży, biały ser (odtłuszczone mleko krowie) w oleju rzepakowym tłoczonym na zimno oraz ziołami i czosnkiem niedźwiedzim. Produkt o wyjątkowo aksamitnej konsystencji i wspaniałych walorach smakowych. Ser wytwarzany ręcznie, bez żadnych konserwantów, w 100% naturalny.