Przykładowy przepis

dobre z natury

 - warzywa

0 komentarzy

Wychowana na wsi, po latach doceniłam smak i zdrowie, które było i jest dla mnie tak naturalne i wszechobecne. Będąc rolnikiem, mając dostęp do zdrowej, świeżej i ekologicznej żywności, chcę się z Państwem podzielić smakiem i zapachem polskiej wsi.

   Od lat prowadzę zdrową kuchnię, opartą o naturalne, świeże i pewne produkty. Wykorzystuję warzywa i owoce najwyższej klasy, które cenią i uwielbiają moje dzieci.

   Jestem mamą , która wychowuje swoje dzieci nie podając im produktów do jedzenia zamkniętych w słoiczkach. Dzieci mając 4-miesiace smakowały ekologiczną marchewkę, ziemniaki oraz cukinię.   Z biegiem czasu  dieta została rozszerzona o kolejne naturalne produkty jak: cukinia, brokuły, kalafior itd.  Ich dieta od niemowlaka zawiera produkty naturalne i sprawdzone, wprost od rolnika. 

   Zdrowe odżywianie owocuje w naszej rodzinie brakiem  uczuleń na jakiekolwiek produkty, zdrowym brzuszkiem i zdecydowanie zwiększoną odpornością organizmu na choroby.  U synka świadomość zdrowia , witamin i składników mineralnych w produktach, które spożywamy codziennie jest dla mnie największą nagrodą.

   O czym świadczą pytania. A brokuły jakie zawierają witaminy, jak bardzo są zdrowe...? Co daje marchewka, a jakie witaminy zawierają ziemniaki...?

   Jako mama jestem szczęśliwa, że moje dzieci mają dostęp do zdrowych i smacznych warzyw i owoców, widzą jak są uprawiane,  rosną i naturalnie dojrzewają. Chcę, aby inne dzieci również miały taką możliwość.

   Nie stosujemy diety! Chcemy jeść to, co jest naturalne, zdrowe i świeże, pochodzi z polskiej niezanieczyszczonej wsi, od rolników, którzy wkładają serce , aby ich produkty spełniały nasze oczekiwania.

   Warzywa i owoce, które spożywamy rosną na polach w zgodzie z naturą, są nawożone naturalnym obornikiem, bez chemii i pestycydów, gdzie powietrze i środowisko nie są zanieczyszczone, a co najważniejsze daleko od ruchliwych ulic i autostrad.

DOBRE Z NATURY zostało stworzone, aby umożliwić Państwu dostęp do zdrowych, świeżych, ekologicznych i lokalnych produktów.

Udostępnij

Tagi

Komentarze

Brak komentarzy, napisz pierwszy !